niedziela, 28 sierpnia 2011

FOTOSESJA Z JAGODĄ część I
Autorka zdjęć: Justyna Jagoda - http://fotojagoda.blogspot.com/
Sama trochę poobcinałam i dodałam trochę tego, a odjęłam tamtego :)


LUKOLA Torebka rowerowa - granatowa


Granatowa torebka rowerowa na kierownicę.
Wykonana z mocnego wodoodpornego materiału PCV.
Między rzepami mała kieszonka, w środku jedna duża komora.
Minimum szwów, by zachować wodoodporność.
Łatwa do czyszczenia, wystarczy wilgotna ściereczka.
Obszywana pomarańczową tasiemką z odblaskiem.
Cena promocyjna kilku pierwszych sztuk to 50 zł.
Szukaj na Pakamerze :)

piątek, 26 sierpnia 2011

LUKOLA Torebka rowerowa - prototyp czyli moja osobista :)


Dziś znów obudziłam się z nowym pomysłem, wcześniej nie mogłam szyć, ale o 17tej zaczęłam pracę. Torebka rowerowa na kierownicę. Wyrysowałam wykrój, odrysowałam, wycięłam i zaczęłam po kolei przyszywać wszystkie elementy (to ważne by wiedzieć co wszyć wcześniej bo potem może być za późno i za trudno). Skończyłam po 21szej, przypięłam do kierownicy i wybrałam się na zakupy do Tesco. Musiałam jak najszybciej ją sprawdzić :) Jest super - bułki się w niej przejechały...

Wykonana z baneru z jakimiś egzotycznymi kwiatami, obszyta tasiemką odblaskową. Dobrze się trzyma. Całkowicie wodoodporna, szyta na kształt torby kurierskiej, zawijana (kołnierz).
Następna będzie już inna, wiem co dodać nowego i co muszę zmienić. 

Pozdrawiam
Lukola

LUKOLA Układanka - na okrągło
Gdy skończyłam poprzednią torebkę, która była na zamówienie, nagle wszystkie plany w głowie się przestawiły i wzięło mnie na okrągłe :) Nie wiem kiedy się zmęczę, ale przynajmniej jeszcze jedną muszę uszyć. Tak już mam, jak jest pomysł to jak najszybciej trzeba go zrealizować, żeby zobaczyć jaki będzie efekt. I jeśli chodzi o to, to jestem niecierpliwa ;)

Okrągła torebka wykonana w jednym egzemplarzu. Do noszenia na ramieniu. Uszyta z kwiatowej grubej i bardzo dobrej gatunkowo angielskiej bawełny (proj. Anne and Robert Swaffer), wzmocniona i usztywniona camelą. Zapinana na zamek. Z tyłu kieszonka na podręczne drobiazgi. W środku różowa podszewka (wodoodporny ortalion) i mała kieszeń. Pasek długi, regulowana długość. Aplikacja z przodu w całości przyszywana - fioletowy i szary filc, cekiny. Projekt i wykonanie własne. WYMIARY średnica koła 21,5 cm grubość 4 cm długość paska od 75 cm do 140 cm Jutro sesja z Jagodą, pakujemy wszystko, wsiadamy na rowery i jedziemy przed siebie, ciekawa jestem co z tego wyjdzie? Wkrótce pokażę. 

wtorek, 23 sierpnia 2011

LUKOLA Smutna Dziewczyna III
Przez ostatnie trzy dni siedziałam nad tą właśnie torebką.  Najbardziej czasochłonny jest oczywiście jej przód, który trzeba zrobić starannie i zabezpieczyć szwy przed pruciem się. Potem ręczne przyszywanie cekinów, reszta już z górki. No ale było na dzisiaj, bo na urodziny pewnej damy od pewnego pana, zdążyłam :) uff